Ember - Antykorozja dla przemysłu

1000_F_416707131_Z8G6pPZLZbEDvHDXAVWUQg1QoKD9rA3G 1
SKUTECZNA ANTYKOROZJA
z EMBER

OFERTA

 

Firma Ember prowadzi profesjonalne naprawy konstrukcji żelbetowych, które są głęboko uszkodzone z obudową antykorozji zbrojenia. Są one wykonane z użyciem statycznych zamienników betonu. To bardzo odporne na czynniki zewnętrzne materiały budowlane.
W ofercie znajduje się również fachowe zabezpieczenie konstrukcji z wykorzystaniem chemoodpornych powłok. Są wykonywane na bazie żywic epoksydowych oraz poliuretanowych. Chronią one powierzchnię betonu przed chemikaliami, niską temperaturą oraz wilgocią.
Fachowcy firmy Ember zajmują się również zabezpieczeniami konstrukcji w systemie WHG. To elastyczne membrany, chroniące wody gruntowe.
W zakresie prac wykonywanych przez firmę Ember znajdują się również profesjonalne uszczelnienia, w tym prace uszczelniające z wykorzystaniem iniekcji w grunt z użyciem żeli hydrostrukturalnych.
Specjaliści firmy Ember zajmują się również przemysłowymi powłokami posadzkowymi. Specjalistyczne posadzki są wykorzystywane m.in. w fabrykach oraz halach magazynowych. Dzięki ich wielowarstwowej budowie, są trwałe, odporne na ścieranie, substancje chemiczne oraz zmiany temperatury.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

O FIRMIE

 

Firma Ember funkcjonuje i nieustannie rozwija się od 2007 roku. Każdą pracę wykonuje z najwyższą starannością i precyzją. Z powodzeniem łączy metody tradycyjne z najnowszymi osiągnięciami techniki. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na świadczenie usług zgodnie z prawem oraz obowiązującymi normami i standardami. Firma Ember posiada certyfikat systemu zarządzania jakością  PN-EN ISO 9001:2015,  certyfikat systemu zarządzania BHP PN-ISO 45001:2018-06 oraz certyfikat systemu zarządzania środowiskiem PN-EN ISO 14001:2005.

KONTROLA MIEJSC PRZEŁADUNKU SUBSTANCJI NIEBEZPIECZNYCH

Firma Ember wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom prowadzącym działalność związaną z przeładunkiem substancji niebezpiecznych. Jesteśmy podmiotem posiadającym wieloletnie doświadczenie, potwierdzone opiniami Naszych dotychczasowych Klientów. Oferowany przez Nas system hermetyzacji miejsc przeładunku substancji niebezpiecznych zabezpiecza teren przeładunkowy cystern kolejowych przed przedostaniem się substancji niebezpiecznych w głąb gruntu i tym samym uniemożliwia jego skażenie.

Specjalizujemy się we wszechstronnym dostosowaniu i modernizacji miejsc przeładunku substancji niebezpiecznych bez konieczności wykonywania długotrwałych i kosztownych prac ogólnobudowlanych i rozbiórkowych, jakie byłyby niezbędne w momencie budowy alternatywnej metody zabezpieczenia- betonowej tacy szczelnej pod torowiskiem. Prace wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych, profesjonalnych urządzeń pomiarowych i sprzętu. Nasz system, produkowany na zamówienie, zgodnie z opracowanym projektem, opiera się na specjalnych modułach panelowych zabezpieczających torowisko. Montaż modułów nie stwarza konieczności wystąpienia z wnioskiem o pozwolenie na budowę. Z uwagi na zastosowanie niezwykle lekkich i łatwych w montażu materiałów, nie wymaga długiego przestoju przeładunków, ani udziału ciężkiego sprzętu. W razie potrzeby system może podlegać dowolnym modyfikacjom i naprawom, gdyż jego montaż jest bezinwazyjny dla torowiska i podtorzy.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

LISTY REFERENCYJNE

 

Wielu już nam zaufało. Nasz system ochrony miejsc przeładunku, wykorzystujący panele zabezpieczające, pomagał powadzić swoją działalność naszym partnerom z uwzględnieniem istotnego Rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie warunków technicznych, jakim muszą odpowiadać bazy i stacje paliw płynnych.

Zaufali nam:
POLREGIO, Orlen Projekt oraz Orlen Centrum Serwisowe, HOMATRANS, Pol-bud, Apexim AB, Polimiex Mostostal, POL-MIEDŹ TRANS, MC, Chem-montaż, Fluor, Inżbud, L-Z, Wagat, CLT Logistics, VAK-POL&GAZ, BESTA, Pern „Przyjaźń”, PCC Rokita

Świadczą o tym listy referencyjne. Dlaczego my? Bo wiemy, że przeładunek materiałów niebezpiecznych wiąże się z zagrożeniem dla środowiska, dlatego naszym zadaniem jest uchronić je przed tym. Bo wiemy, że nawet najostrzejsze procedury nie są w stanie w stu procentach ochronić przed wyciekami. Nasz system zabezpieczania przeładunku ocali teren przed skażeniem takimi substancjami jak ropa naftowa, paliwa czy inne chemikalia. Po wdrożeniu systemu zabezpieczania torów zbieramy i izolujemy wyciekłe substancje dla dalszej przeróbki lub utylizacji.

Głównie skupiamy się na wsparciu firm w bezpiecznym rozładunku i wdrażaniu naszego autorskiego systemu. Uszczelnianie torów to nasz priorytet. Jednak to nie koniec naszych możliwości. Jak wiadomo, podtorza stanowią fundament każdego toru kolejowego. Znamy się na rzeczy i chętnie podejmujemy się remontów torów lub utrzymania bocznic kolejowych. Wesprzemy Twoją firmę w izolacji termicznej, naprawie i ochronie betonu, a nawet w pracach ogólnobudowlanych. 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

logo

Tel. (24) 362 00 81
sekretariat@ember.com.pl
biuro@ember.com.pl

EMBER
ul. Boryszewska 36
09-410 Płock

SPRAWDŹ NA MAPIE