W ofercie:

Naprawy konstrukcji żelbetowych

Naprawy konstrukcji żelbetowychFirma Ember prowadzi profesjonalne naprawy konstrukcji żelbetowych, które są głęboko uszkodzone z obudową antykorozji zbrojenia. Są one wykonane z użyciem statycznych zamienników betonu. To bardzo odporne na czynniki zewnętrzne materiały budowlane.

Chemooodporne zabezpieczenia konstrukcji żelbetowych

W ofercie znajduje się również fachowe zabezpieczenie konstrukcji z wykorzystaniem chemoodpornych powłok. Są wykonywane na bazie żywic epoksydowych oraz poliuretanowych. Chronią one powierzchnię betonu przed chemikaliami, niską temperaturą oraz wilgocią.

Fachowcy firmy Ember zajmują się również zabezpieczeniami konstrukcji w systemie WHG. To elastyczne membrany, chroniące wody gruntowe.

Uszczelnienia

W zakresie prac wykonywanych przez firmę Ember znajdują się również profesjonalne uszczelnienia, w tym prace uszczelniające z wykorzystaniem iniekcji w grunt z użyciem żeli hydrostrukturalnych. W takich pracach wykorzystywane są również szlamy i membrany cementowo-polimerowe. Są odporne m.in. na tzw. parcie wsteczne. Hydroizolacja betonu jest stosowana zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. To również sposób na powłokę wodoochronną konstrukcji oraz do miejsc, które są zanurzone w wodzie i muszą być chronione przed działanie wilgoci.

Posadzki specjalistyczne

Specjaliści firmy Ember zajmują się również przemysłowymi powłokami posadzkowymi. Specjalistyczne posadzki są wykorzystywane m.in. w fabrykach oraz halach magazynowych. Dzięki ich wielowarstwowej budowie, są trwałe, odporne na ścieranie, substancje chemiczne oraz zmiany temperatury.

Wśród wykonywanych przez Ember posadzek, znajdują się m.in. system grubowarstwowy gładki, wykonany z powłoki samorozlewnej, która również samodzielnie się poziomuje, a także system grubowarstwowy antypoślizgowy, z powłoką zamykającą na wierzchu. Taki system sprawdza się m.in. w magazynach, w których jest wzmożony ruch, zarówno wózków widłowych jak i samych magazynierów, układających towar.

Realizowane są również grubowarstwowe posadzki PCC – pod spodem posiada gruntowanie, a wierzchnia warstwa to posadzka właściwa i zaprawa PCC. Zaprawa jest używana również do napraw konstrukcyjnych betonu, szybko się wiąże i jest mrozoodporna.

Firma Ember współpracowała m.in. z takimi firmami, jak: PKN Orlen S.A. Lotos Infrastruktura S.A., PGNiG oddział Zielona Góra oraz Kronopol Sp. z o.o., Homanit Polska Sp. z o.o. Od tych podmiotów firma otrzymała listy polecające, które świadczą o jej wysokiej wiedzy technicznej.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

logo

Tel. (24) 362 00 81
sekretariat@ember.com.pl
biuro@ember.com.pl

EMBER
ul. Boryszewska 36
09-410 Płock

SPRAWDŹ NA MAPIE