Firma Ember funkcjonuje i nieustannie rozwija się od 2007 roku. Każdą pracę wykonuje z najwyższą starannością i precyzją. Z powodzeniem łączy metody tradycyjne z najnowszymi osiągnięciami techniki. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na świadczenie usług zgodnie z prawem oraz obowiązującymi normami i standardami. Firma Ember posiada certyfikat systemu zarządzania jakością  PN-EN ISO 9001:2015,  certyfikat systemu zarządzania BHP PN-ISO 45001:2018-06 oraz certyfikat systemu zarządzania środowiskiem PN-EN ISO 14001:2005.

KONTROLA MIEJSC PRZEŁADUNKU SUBSTANCJI NIEBEZPIECZNYCH

Firma Ember wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom prowadzącym działalność związaną z przeładunkiem substancji niebezpiecznych. Jesteśmy podmiotem posiadającym wieloletnie doświadczenie, potwierdzone opiniami Naszych dotychczasowych Klientów. Oferowany przez Nas system hermetyzacji miejsc przeładunku substancji niebezpiecznych zabezpiecza teren przeładunkowy cystern kolejowych przed przedostaniem się substancji niebezpiecznych w głąb gruntu i tym samym uniemożliwia jego skażenie.

Specjalizujemy się we wszechstronnym dostosowaniu i modernizacji miejsc przeładunku substancji niebezpiecznych bez konieczności wykonywania długotrwałych i kosztownych prac ogólnobudowlanych i rozbiórkowych, jakie byłyby niezbędne w momencie budowy alternatywnej metody zabezpieczenia- betonowej tacy szczelnej pod torowiskiem. Prace wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych, profesjonalnych urządzeń pomiarowych i sprzętu. Nasz system, produkowany na zamówienie, zgodnie z opracowanym projektem, opiera się na specjalnych modułach panelowych zabezpieczających torowisko. Montaż modułów nie stwarza konieczności wystąpienia z wnioskiem o pozwolenie na budowę. Z uwagi na zastosowanie niezwykle lekkich i łatwych w montażu materiałów, nie wymaga długiego przestoju przeładunków, ani udziału ciężkiego sprzętu. W razie potrzeby system może podlegać dowolnym modyfikacjom i naprawom, gdyż jego montaż jest bezinwazyjny dla torowiska i podtorzy.

BUDOWA I TECHNOLOGIA PANELI ZABEZPIECZAJĄCYCH

Panele zabezpieczające gwarantują łatwe, szybkie i niskokosztowe dostosowanie miejsca przeładunkowego cystern klejowych do wymogów prawnych. System składa się z paneli centralnych i paneli bocznych wykonanych z żywic poliestrowych, połączonych z wielowarstwową powłoką z włókna szklanego, gwarantującą wzmocnienie żywicy. System pokryty jest – dostosowanym do rodzaju przeładowywanych w danym miejscu przeładunkowym substancji- zabezpieczeniem chemoodpornym. Montowane poniżej linii paneli studzienki zbierają spłukiwane substancje- ich usunięcie z obszaru przeładunkowego wymaga jedynie spłukania wodą. Systemy rynnowe zapewniają przemieszczanie substancji w kierunku dedykowanych zbiorników lub kolektorów ściekowych.

PRACE ANTYKOROZYJNE

Firma Ember oferuje zabezpieczanie antykorozyjne zabezpieczające obszary narażone na kontakt z substancjami żrącymi lub niebezpiecznymi. Stosujemy najwyższej jakości, przetestowane powłoki chemoodporne, pochodzące od wyspecjalizowanych, uznanych na rynku producentów. Wykonujemy powłoki antykorozyjne mało- i wielkopowierzchniowe dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego, petrochemicznego, spożywczego oraz dla oczyszczalni ścieków. Oferujemy również zabezpieczanie powłokami antykorozyjnymi miejsc przeładunku substancji niebezpiecznych.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

logo

Tel. (24) 362 00 81
sekretariat@ember.com.pl
biuro@ember.com.pl

EMBER
ul. Boryszewska 36
09-410 Płock

SPRAWDŹ NA MAPIE